Prefinancovanie hypotéky krok za krokom

Naše hypotekárne centrum Vám pri prefinancovaní hypotéky poskytne asistenciu a koordináciu celého nasledujúceho procesu celkom zadarmo.


1. Čas pred koncom fixácie, zistite úrok na nové fixačné obdobie

Na konci fixačného obdobia je dobré, keď sa budete aktívne zaujímať o svoju novú úrokovú sadzbu na ďalšie fixačné obdobie. Síce banky sú už viazané zákonom, že musia klientom zaslať novú úrokovú sadzbu 2 mesiace vopred, no stále sa tak nedeje v každom prípade. Pokiaľ už máte alebo aj pokiaľ ešte nemáte informáciu o novej úrokovej sadzbe,  v každom prípade nastáva čas poobzerať sa po možno lepších podmienkach pre Vašu hypotéku.

 

2. Zistenie, či existujú na trhu lepšie podmienky

Tu nastáva čas kontaktovať našu spoločnosť. Porovnáme Vašu súčasnú hypotéku s aktuálnymi podmienkami na trhu. Zanalyzujeme celý trh a zistíme, či sa na trhu nachádza lepšia ponuka, práve taká, ktorá Vám usporí čo najviac finančných prostriedkov. Pokiaľ sa Vám prechod do inej banky nevyplatí, budeme Vás o tom informovať.

 

3. Príprava prefinancovania hypotéky a ukončenie pôvodnej hypotéky

Celý proces prenesenia hypotéky do novej banky Vám bude koordinovať náš hypotekárny špecialista. O všetkých podkladoch, ktoré sú k prenosu hypotéky potrebné Vás budeme vždy včas informovať a zaistíme plynulý proces prechodu do novej banky. S našimi klientmi chodíme do banky k podpisu zmluvy a až do úplného vyčerpania novej hypotéky a vyplatenia starej hypotéky sme neustále k dispozícii a sledujeme, či ide všetko podľa plánu.


Výhody využita našich služieb

Využite naše dlhoročné skúsenosti aj Vy

Veľa ľudí už zistilo, že v Hypo Consulting nájdu odborného partnera potrebného pri prefinancovaní hypotéky. Prečítajte si referencie našich klientov.
 

Kontaktujte nás

02/32 111 330

alebo
odošlite formulár a my Vám
zavoláme ohľadom stretnutia:  

 

Kalkulačka výhodnosti prefinancovania hypotéky

Naša kalkulačka Vám poskytne prvotnú predstavu o výhodnosti zmeny banky vo Vašej situácii. Podrobné kalkulácie Vám bezplatne vytvoria a prediskutujú s Vami naši hypotekárni špecialisti. Spočítajte si teraz jednoducho, či sa Vám prefinancovanie hypotéky oplatí:

Základné údaje o Vašej hypotéke

Pôvodná splatnosť rokov
Ako dlho celkom splácate? rokov
Aktuálna splátka

Hypotéka na ďalšie obdobie v rovnakej banke

Aktuálna dlžná čiastka
Ponuka nového úroku banky %
Ponuka úroku na nové obdobie, ak ju poznáte. Ak ju nepoznáte, zadajte aktuálny úrok.
Vaša nová splátka bude

Hypotéka pri zmene banky

Naša orientačná ponuka úroku
%
Sankcia za predčasné splatenie
Splátka v novej banke bude

Spočítať
Kontaktný formulár »
Kalkulačka výhodnosti
HypoConsulting.sk - hypotekárne centrum